KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16723063

nr 1672 3063

Oidentifierad konstnär. Hundar, ej signerad. Olja på duk, 31x64 cm, yttermått inklusive ram: 47x80 cm

måndag 13 januari 2025
kl 18:01:15